آدرس: تهران- خیابان خالد اسلامبولی(وزرا) نبش خیابان 12 پلاک 54

برگزاری مراسم قرعه کشی وام قرض الحسنه بازنشستگان فولاد

برگزاری مراسم قرعه کشی وام قرض الحسنه بازنشستگان فولاد

مراسم قرعه کشی وام قرض الحسنه بازنشستگان فولاد با حضور معاونان، مدیران صندوق و نماینده کانون های بازنشستگی فولاد برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی صندوق بازنشستگی فولاد، در این مراسم که به صورت مستقیم از صفحه اینستاگرام صندوق پخش شد، دکتر صالحی معاون مالی و منابع انسانی در سخنانی با اشاره به تفاهم امضا شده با صندوق کارآفرینی امید و پیگیری های مستمر مدیرعامل محترم صندوق بازنشستگی فولاد گفت: با دستور دکتر مسرور منابع لازم جهت پرداخت وام قرض الحسنه تامین گردید.
وی افزود: صندوق در نظر دارد در گام های بعدی خدمات رفاهی به بازنشستگان را توسعه دهد.
جمرک مدیرعامل شرکت توسعه مرآت کیش نیز در سخنانی با اشاره به تفاهم نامه های امضا شده صندوق با سایر دستگاه ها در جهت ارائه خدمات رفاهی به بازنشستگان گفت: شرکت توسعه مرآت کیش امور اجرای تفاهم نامه های مذکور از جمله تفاهم نامه با صندوق کارآفرینی امید را بر عهده دارد.
وی افزود: تفاهم نامه با شرکت لیزینگ رایان سایپا نیز در آینده نزدیک اجرایی خواهد شد.
مجدم نماینده کانون های بازنشستگی فولاد نیز با استقبال از پرداخت وام قرض الحسنه به بازنشستگان فولاد تصریح کرد: امیدواریم این اقدام مقدمه ای برای خدمات بیشتر رفاهی برای بازنشستگان باشد. ضمن اینکه افزایش مبلغ وام پرداختی می تواند در جهت بهبود معیشت بازنشستگان باشد.
گفتنی است در این مراسم با قرعه کشی بازنشستگان متقاضی وام در دو گروه 1300 نفره قرار گرفتند و اولویت پرداخت وام برای این دو گروه مشخص شد.
قرار است پس از استعلام از بانک مرکزی در خصوص نداشتن بدهی بانکی و چک برگشتی متقاضیان وام، به بازنشستگان واجد شرایط با ارسال پیامک برای پیگیری امور پرداخت وام اطلاع رسانی شود.

Print Friendly, PDF & Email
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.