آدرس: تهران- خیابان خالد اسلامبولی(وزرا) نبش خیابان 12 پلاک 54

پیام تبریک مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد به مناسبت سالروز میلاد امام علی(ع) و عید باستانی نوروز

مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد با صدور پیامی، میلاد خجسته امام علی(ع) و عید باستانی نوروز و حلول سال جدید را به عموم هموطنان به ویژه بازنشستگان محترم فولاد و خانواده های آنان تبریک گفت.

به گزارش مرکز روابط عمومی و ارتباطات صندوق بازنشستگی فولاد، متن پیام محمدجواد عسکری به این شرح است:

«خدمت سروران عزیزم همان بازنشستگان محترمی که دهه ها برای اعتلای صنعت و معدن این کشور و پیشرفت و توسعه ایران عزیز اسلامی مان، سختی ها و رنج های فراوان کشیده اند اما با عشق کار کردند تا چرخ های توسعه کشور هم چنان با قدرت بچرخد سلام عرض می کنم.

تقارن فرخنده سالروز میلاد خجسته مولای متقیان امام علی (ع) با فرا رسیدن عید باستانی نوروز و حلول سال ۱۳۹۸ مناسبت مبارکی است که نوید سالی پر خیر و برکت را برای ملت بزرگ ایران و بازنشستگان معزز می دهد و هر این مناسبت ها را به شما عزیزان صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می نمایم.از همان آغاز مسئولیتم در صندوق بازنشستگی فولاد با خدای خود عهد بستم که تمام توان و همت خود را برای خدمت به بازنشستگان به کار بگیرم.

کاملا درک می کنم که سال ۹۷ به دلیل مشکلات کلان اقتصادی سال سختی به لحاظ معیشتی برای بازنشستگان محترم فولاد و خانواده های این عزیزان بود.اما با یاری خداوند و با تلاش همه همکارانم وضعیت پرداخت حقوق بازنشستگان در سال ۹۷ بسیار مطلوب تر از سالیان گذشته بود.لیکن به رغم همه تلاش های خستگی ناپذیری که انجام شد، در پرداخت حقوق بازنشستگان در دو ماه پایانی امسال تاخیراتی به وجود آمد که خاطر شریف بازنشستگان را آزرده کرد.البته این تاخیرات خارج از اراده مسئولان صندوق بازنشستگی فولاد بود. اما سرانجام با تلاش های شبانه روزی توانستیم حقوق و عیدی را پرداخت کنیم. ما همانند سال ۹۷ برای بازنشستگان عزیز و خانواده های این عزیزان سفرهای زیارتی و سیاحتی را در دستور کار داریم.

در ایام نوروز هتل مرات در مشهد مقدس پذیرای بازنشستگان محترم خواهد بود.عزیزان بازنشسته می توانند با مراجعه به واحدهای امور شهرستان های خود نسبت به ثبت نام اقدام نمایند تا بر اساس جدول زمان بندی بتوانند از خدمات هتل مرات استفاده کنند.به بازنشستگان عزیز فولاد اطمینان می دهم که سال ۹۸ سال شکوفایی صندوق بازنشستگی فولاد خواهد بود.

با افتتاح پروژه های متعددی که در سال ۹۸ صورت خواهد گرفت درآمد صندوق بازنشستگی فولاد افزایش خواهد یافت. این امکان فراهم خواهد شد که خدمات بهتر و با کیفیت تری به بازنشستگان محترم ارایه نماییم.

بازنشستگان محترم! من و شما بزرگواران هم خانواده هستیم و به شما اطمینان می دهم تا آخرین لحظه پیگیر مطالبات قانونی تان باشم.

در پایان مجددا فرا رسیدن سالروز میلاد امیرالمومنین (ع) و عید نوروز را به عموم هموطنان به ویژه بازنشستگان عزیز فولاد و خانواده های محترم آنان تبریک عرض می نمایم.از خداوند متعال، برای شما عزیزان سلامتی و موفقیت روز افزون را در سال جدید خواستارم.»

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.