آدرس: تهران- خیابان خالد اسلامبولی(وزرا) نبش خیابان 12 پلاک 54

برگزاری جلسه بررسی عملکرد ۶ ماهه شرکت معادن اسفندقه

برگزاری جلسه بررسی عملکرد ۶ ماهه شرکت معادن اسفندقه

جلسه بررسی عملکرد ۶ ماهه شرکت معادن اسفندقه با حضور مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی صندوق بازنشستگی فولاد، در این جلسه، مدیرعامل و رئیس هیات مدیره شرکت معادن اسفندقه گزارشی در خصوص برنامه و عملکرد تولید و فروش، بدهی ها، مطالبات، سود و زیان، صورت های مالی و طرح های توسعه ای ارائه نمودند.
در ادامه، دکتر مسرور در سخنانی تصریح کرد: علی رغم تلاش های مجموعه مدیریتی شرکت معادن اسفندقه، نسبت به اهداف مندرج در برنامه و انتظارات صندوق، فاصله وجود دارد. این در حالی است که این شرکت ظرفیت های بالایی دارد و بایستی این ظرفیت ها با تلاش و همت مضاعف به فعلیت رسانده شود. ضمن اینکه هیات مدیره شرکت باید در یک تصمیم گیری کلیدی با تعریف پروژه هایی با مقیاس مطلوب، پیمانکاران توانمندی برای اجرای این پروژه ها انتخاب نماید.
وی با اشاره به لزوم تسریع در روند ورود شرکت معادن اسفندقه به بازار سرمایه گفت: ضروری است شرکت سرمایه گذاری صندوق در راستای تحقق این هدف، مشکلات و مضایق مالی شرکت اسفندقه را در حد امکان و توان خود برطرف نماید.
مسرور همچنین نگاه ویژه مدیران شرکت اسفندقه به مقوله صادرات را ضروری دانست و تصریح کرد: صادرات می تواند سودآوری مناسبی برای شرکت داشته باشد.
گفتنی است سرپرست معاونت مالی و منابع انسانی ، معاون برنامه ریزی، توسعه و نظارت بر شرکت ها و مدیران این معاونت و همچنین مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صندوق در این جلسه حضور داشتند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.