آدرس: تهران- خیابان خالد اسلامبولی(وزرا) نبش خیابان 12 پلاک 54

رکورد تولید سال ۹۸ را زدیم

مدیرعامل شرکت دخانیات:    رکورد تولید سال ۹۸ را زدیم

با حضور مدیرعامل و نایب رییس هیات مدیره، اعضای هیئت مدیره، معاونین، مشاورین و مدیران ستادی ، دومین جلسه شورای مدیران در سال ۱۳۹۹ در سالن امام علی (ع) برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت دخانیات ایران، دکتر افضلی گفت: اقدامات ارزشمندی در بحث شناسایی بازارهای جدید و کسب سهم بازار دخانی صورت گرفته است‌ و انتظار داریم تا در معرفی محصولات جدید سرعت عمل بیشتری اتخاذ گردیده و در زمینه برنامه ریزی های مدون و منسجمی به عمل آید.

افضلی بیان داشت: این موضوع بسیار مهم است که بدانیم مشکل از کجاست و با همت همه شما امروز این را به خوبی شناسایی نموده و به منظور افزایش بهره‌وری سازمانی و در راستای اهداف و سیاست‌های کلان شرکت ۴ محصول زیانده را از چرخه تولید حذف نموده و هیچ الزامی نداریم که در سبد کالاهای تولیدی، محصولات ضرر ده باشد.

ایشان ادامه داد؛ وظیفه اصلی ما این است که نگذاریم تولید متوقف شود و الان در کشور تولید یک امر مقدس است و خوشبختانه در ۹‌ماهه سال ۹۹ علی رغم تمام مشکلات طبق آمارها رکورد تولید سال ۹۸ را زدیم و انشاالله تا پایان سال رکورد تولید سال ۹۷ را خواهیم زد، روشن است این اقدامات و موفقیتها، به همان‌ میزانی که همکاران زحمتکش ما را در شرکت شاد خواهد ‌کرد، به همان میزان خوشایند یک قشر محدودی نیست و به شدت از این توفیقات ناراحت هستند.