آدرس: تهران- خیابان خالد اسلامبولی(وزرا) نبش خیابان 12 پلاک 54

پیام تبریک مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد به مناسبت عید نوروز

پیام تبریک مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد به مناسبت عید نوروز

مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز و حلول سال جدید پیام تبریکی صادر نمود.
به گزارش روابط عمومی صندوق بازنشستگی فولاد، در پیام رضا مسرور آمده است:
فرا رسیدن عید نوروز و سال جدید را به عموم ملت ایران و به ویژه بازنشستگان معزز فولاد، کارکنان صندوق و خانواده های محترم ایشان تبریک عرض می کنم.
با الطاف خداوند متعال و تلاش همکارانمان درصندوق بازنشستگی فولاد، در سالی که گذشت در مسیر خدمت به بازنشستگان محترم اقدامات موثری انجام شد که پرداخت معوقات سنوات گذشته که از خواسته های چندین ساله این عزیزان بود و اجرای همسان سازی و متناسب سازی حقوق بازنشستگان از جمله مهم ترین این اقدامات است.
همچنین تلاش شد در حد امکان اقدامات رفاهی متعددی برای بازنشستگان عزیز برنامه ریزی و اجرا شود که امیدوارم جامعه بازنشستگی صندوق فولاد از خدمات ارائه شده بهره مند شده باشند.
عزم و اراده مدیران صندوق بر این است تا از تمام فرصت ها برای خدمت گذاری به بازنشستگان عزیز بهره گرفته و همه تلاش خود را برای تحقق اهداف و ماموریتهای صندوق مصروف دارند.
امیدوارم در سال ۱۴۰۰ که توسط مقام معظم رهبری به عنوان سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها نام گرفته است، موانع پیش روی تولید موثر واحدهای اقتصادی مرتفع شده و با فراهم امدن شرایط تولید بهینه، اقتصاد کشورمان شاهد پیشرفت های چشمگیری باشد. قطعا شرکت های تابعه صندوق نیز با برنامه ریزی لازم برای رفع موانع احتمالی و اجرا و تکمیل طرح های توسعه ای در مسیر جهش و رونق تولید تلاش لازم را معمول خواهند داشت.
از خداوند متعال درخواست می کنم سال جدید، سالی توام با خیر و برکت و سلامتی برای ملت عزیزمان و به ویژه بازنشستگان و کارکنان شریف باشد.