آدرس: تهران- خیابان خالد اسلامبولی(وزرا) نبش خیابان 12 پلاک 54

آغاز ثبت نام طرح کارت اعتباری بازنشستگان فولاد

آغاز ثبت نام طرح کارت اعتباری بازنشستگان فولاد

در پی انعقاد قرارداد فیمابین صندوق بازنشستگی فولاد و شرکت بیمه ملت، در خصوص طرح کارت اعتباری ویژه بازنشستگان صندوق فولاد، شرکت سرمایه گذاری توسعه راهبرد مرآت کیش به عنوان مجری این قرارداد، سامانه ثبت نام بازنشستگان متقاضی این کارت اعتباری را، راه اندازی نمود.
به گزارش روابط عمومی صندوق بازنشستگی فولاد، دارندگان کارت اعتباری می توانند از فروشگاهها و مراکز طرف قرارداد با شرکت بیمه ملت نسبت به خرید اقساطی کلیه لوازم خانگی، موبایل، لپ تاپ، کامپیوتر، فرش، مبلمان، خدمات رفاهی(ورزشی، تفریحی و رستورانها)، مسافرتی و گردشگری، بیمه نامه های خودرو(ثالث و بدنه)، آتشسوزی منازل مسکونی، لوازم جانبی خودرو، مواد غذایی و ارزاق عمومی و … اقدام نمایند.
به همین منظور بازنشستگان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده آدرس فروشگاههای طرف قرارداد بیمه ملت به وبسایت “کارت اعتباری بیمه ملت” به نشانی: http://mellatcreditcard.com مراجعه نمایند.
شایان ذکر است پس از انجام خرید، اقساط بصورت خودکار از محل حقوق بازنشستگان کسرخواهد شد و به محض پرداخت اقساط به میزان قسط پرداختی، اعتبار کارت مجدداً شارژ و قابل استفاده خواهد بود.
لذا آن دسته از بازنشستگان محترمی که متقاضی استفاده از کارت اعتباری مذکور می باشند می توانند از روز یکشنبه مورخ ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ تا پایان روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ از طریق سایت صندوق بازنشستگی فولاد (http://irspf.ir) به سامانه کارت اعتباری مراجعه و فرم مورد اشاره را تکمیل نمایند. ضمناً کارت اعتباری صادر شده به آدرس ثبت شده متقاضی در فرم ارسال خواهد شد و نیاز به مراجعه به دفاتر امور و کانونها نمی باشد و فعالسازی کارت اعتباری نیز با شماره موبایل ثبت شده توسط متقاضی در سامانه امکانپذیر خواهد بود.
در این رابطه کارشناسان شرکت سرمایه گذاری مرآت کیش بعنوان مجری طرح با شماره تلفن ۸۸۷۵۴۹۴۴ داخلی ۱۰۱ و ۱۱۴ آماده ارائه راهنمایی در روند ثبت نام می باشند.