آدرس: تهران- خیابان خالد اسلامبولی(وزرا) نبش خیابان 12 پلاک 54

اعلام مزایای قرارداد درمان گروهی فی‎مابین صندوق و بیمه دانا

اعلام مزایای قرارداد درمان گروهی فی‎مابین صندوق و بیمه دانا

معاونت فنی و عملیات بیمه ای صندوق در اطلاعیه ای مزایای قرارداد درمان گروهی فیمابین صندوق و بیمه دانا را اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی صندوق بازنشستگی فولاد، ” قرارداد درمان گروهی فیمابین مؤسسه و بیمه دانا از تیرماه ۱۴۰۰ برای مدت یکسال منعقد گردیده که مزایای قرارداد جدید به شرح جدول ذیل می‌باشد.
۱ – با توجه به گستردگی شعب بیمه دانا در سراسر کشور، کلیه امور بیمه‎‌ای از طریق شعبه در استان قابل پیگیری می‎‌باشد. (لیست و نشانی شعب بیمه دانا در سراسر کشور پیوست میباشد.
۲ – افزایش تعداد مراکز طرف قرارداد (بیش از ۹۰۰۰ مرکز در سراسر کشور) اعم از بیمارستان، داروخانه، تصویربرداری، آزمایشگاه و
۳ – استفاده آسان از مراکز طرف قرارداد آنلاین صرفاً با ارایه کارت ملی و بدون نیاز به مراجعه به شعب و یا نمایندگی‌ها،
نکته : فرزندان اناث بالای ۱۷سال سن می‌بایست برای دریافت خدمات مراکز طرف قرارداد و یا تحویل هزینه پزشکی شناسنامه به همراه داشته باشند.(
۴ – درصورت استفاده از خدمات مراکز دولتی کلیه بیمه‎‌شدگان از فرانشیز معاف میباشند،
۵ – کلیه داروهای ایرانی و خارجی موجود در فارماکوپه کشور (برای داروهای خارجی با تجویز پزشک متخصص معالج)
۶ – انواع ویتامین و مکملهای نوع وارداتی برای بیمه شدگان بیش از ۷۰ سال سن، خاص و صعب‎‌العلاج، مادران باردار و کودکان کمتر از ۵ سال با تجویز متخصص مربوطه و درصورتی‌که جنبه درمانی داشته، قابل پرداخت بوده و در تعهد بیمه‎‌گر میباشد.
۷ – حق فنی داروخانه به عهده بیمه‎‌گر میباشد،
۸ – ویزیت در منزل صرفاً جهت بیمه‎‌شدگان صعب‎‌العلاج زمین‌گیر و و بیماران نیازمند به حمایت خاص، (درصورت تقاضای ویزیت در منزل توسط بیمه‎‌شدگان فوق‌الذکر، شرکت بیمه‎‌گر موظف است شرایط را فراهم آورد، همچنین حداکثر تعهد ویزیت در منزل برای بیمه‎‌شدگان یادشده تعداد ۶ویزیت متخصص یا فوق تخصص و حداکثر ۶ ویزیت عمومی در سال.
۹ – هزینه‎‌های خدمات پرستاری در منزل طبق تعرفه اعلامی وزارت بهداشت صرفاً جهت بیمه‌شدگان صعب‎‌العلاج و خاص، نیازمند به حمایت خاص و بیماران ICU در منزل با تأیید کمیسیون پزشکی مشترک بیمه‌گر و بیمه‎‌گذار قابل بررسی و پرداخت می‎‌باشد.
۱۰ – هزینه‌های نسخ الکترونیکی، ویزیت و خدمات بدون قید و شرط در تعهد بیمه‌گر است،
۱۱ – کمک هزینه وسایل کمک درمانی براساس نرخهای سال جاری به‎‌روزرسانی شده و طبق دستورالعمل مؤسسه از محل تنخواه قابل پرداخت می‎‌باشند.
نظارت استانی بر خدمات درمانی این قرارداد به عهده شرکت شسبد و پزشکان ناظر استانی شرکت بوده و درصورت نیاز، پاسخگوی بازنشستگان عزیز خواهند بود.

فهرست روسای شعب و پزشکان آنکال بیمه دانا

.

.

.