آدرس: تهران- خیابان خالد اسلامبولی(وزرا) نبش خیابان 12 پلاک 54

افزایش عملکرد تولید شرکت های زیرمجموعه صندوق بازنشستگی فولاد در پنج ماهه نخست سال جاری

افزایش عملکرد تولید شرکت های زیرمجموعه صندوق بازنشستگی فولاد در پنج ماهه نخست سال جاری

مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد از افزایش عملکرد تولیدی شرکت های زیرمجموعه صندوق بازنشستگی فولاد در پنج ماهه نخست سال جاری خبر داد.
به گزارش روابط عمومی صندوق بازنشستگی فولاد، رضا مسرور گفت: در سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها و با برنامه ریزی های صورت گرفته، شرکت های تولیدی زیرمجموعه صندوق در پنج ماهه نخست سال جاری رشد قابل ملاحظه ای در عملکرد تولید خود داشته اند.
وی افزود: عملکرد کلی استخراج شرکت سنگ آهن مرکزی ایران با ۱.۴۰ میلیون تن، در مقایسه با عملکرد مدت مشابه سال قبل (۱.۲۵ میلیون تن) رشد ۱۱.۶ درصدی را نشان می‌دهد.
مسرور ادامه داد: در خصوص شرکت معادن زغالسنگ کرمان، بررسی‌های آماری در خصوص عملکرد بخش استخراج کلوخه زغال‌سنگ خام از ابتدای سال جاری تا پایان مردادماه گویای آن است که از مجموع ۷ معدن فعال در بخش زغال کک‌شو، حدود ۱۸۶ هزار تن زغال‌سنگ خام کک‌شو استخراج شده است که این مقدار در مقایسه با مدت مشابه سال قبل افزایش ۳۰ درصدی را نشان می‌دهد.
وی تصریح کرد: از سه معدن اصلی شرکت شامل پابدانا، هشونی و همکار (با سهم ۸۰ درصدی از عملکرد استخراج)، با برنامه استخراج حدود ۱۳۶ هزار تن، ۱۴۸ هزار تن زغال‌سنگ خام استخراج شده است که نشان از تحقق ۱۰۹ درصدی برنامه داشته و در مقایسه با مدت مشابه سال قبل نیز، مجموع تولید این سه معدن ۲۶ درصد افزایش داشته است.
مسرور گفت: در خصوص شرکت دخانیات ایران نیز ، مجموع تولید سیگارت شرکت در بازه زمانی ابتدای سال تا پایان مرداد‌ماه سال جاری، ۳۴۲۲ میلیون نخ بوده است که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ۲۶ درصد افزایش را نشان می‌دهد.