آدرس: تهران- خیابان خالد اسلامبولی(وزرا) نبش خیابان 12 پلاک 54

امامی فر : برای گرامیداشت دهه فجر از برنامه های کلیشه ای پرهیز کنیم

امامی فر مدیر مرکز روابط عمومی و ارتباطات صندوق بازنشستگی فولاد در جلسه بررسی اقدامات و برنامه های سازمان های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به مناسبت دهه فجر که در محل معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارتخانه و با حضور صادقی فر معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت و سایر مدیران ارشد برگزار شد، اظهار داشت: با توجه به شرایط حساس کنونی و با عنایت به چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ضروری است که همه دستگاه های اجرایی راهکارهای غیرکلیشه ای و نوینی را برای گرامیداشت دهه فجر اتخاذ نمایند.

به گزارش مرکز روابط عمومی و ارتباطات صندوق بازنشستگی فولاد، سید محسن امامی فر تصریح کرد: برنامه هایی که در سالیان متمادی برای گرامیداشت دهه فجر اجرا شده هر چند در جای خود مناسب و ضروری بوده اما در سال های اخیر در برخی از موارد حالت کلیشه ای به خود گرفته و بعضا نمی تواند برای مردم به عنوان صاحبان اصلی انقلاب جذاب باشد.

وی افزود: در شرایط کنونی که مردم با مشکلات معیشتی فراوانی روبرو هستند اجرای برنامه های پرهزینه و کم اثر برای گرامیداشت دهه مبارک فجر به هیچ عنوان مفید نخواهد بود.

مدیر مرکز روابط عمومی و ارتباطات صندوق بازنشستگی فولاد عنوان کرد: ضمن این که باید برای مردم اقدامات موثر انجام شده را بیان کنیم، یکی از راهکارهای دیگری که می توان ارائه داد این است که برای آنان کارهای انجام نشده و روی زمین مانده را نیز تشریح نماییم و عزم خود را برای اجرای آن نشان دهیم و با ارائه برنامه های عملی جهت تحقق آن ها به مردم ثابت کنیم که به واقعیت ها و نقاط ضعف توجه کرده و درصدد اصلاح آن ها می باشیم.

امامی فر اظهار داشت: مرکز روابط عمومی و ارتباطات صندوق بازنشستگی فولاد یکی از مهمترین رسالت های خود را انعکاس مشکلات و دغدغه های بازنشستگان فولاد به مسئولان ارشد می داند و بر اساس توصیه های مقام معظم رهبری و ریاست محترم جمهور در سفرهای مستمر به استان های مختلف تلاش می نمایم تا صدای بازنشستگان را صریح و بدون پرده پوشی به گوش مقامات برسانم.

وی در پایان تصریح نمود: تحت هیچ شرایطی نباید از مردم فاصله بگیریم و باید همواره در مسیر اعتمادسازی میان مردم و حاکمیت گام برداریم.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.