آدرس: تهران- خیابان خالد اسلامبولی(وزرا) نبش خیابان 12 پلاک 54

برگزاری مراسم قرعه کشی وام قرض الحسنه بازنشستگان فولاد

برگزاری مراسم قرعه کشی وام قرض الحسنه بازنشستگان فولاد

مراسم قرعه کشی وام قرض الحسنه بازنشستگان فولاد با حضور معاونان، مدیران صندوق و نماینده کانون های بازنشستگی فولاد برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی صندوق بازنشستگی فولاد، در این مراسم که به صورت مستقیم از صفحه اینستاگرام صندوق پخش شد، دکتر صالحی معاون مالی و منابع انسانی در سخنانی با اشاره به تفاهم امضا شده با صندوق کارآفرینی امید و پیگیری های مستمر مدیرعامل محترم صندوق بازنشستگی فولاد گفت: با دستور دکتر مسرور منابع لازم جهت پرداخت وام قرض الحسنه تامین گردید.
وی افزود: صندوق در نظر دارد در گام های بعدی خدمات رفاهی به بازنشستگان را توسعه دهد.
جمرک مدیرعامل شرکت توسعه مرآت کیش نیز در سخنانی با اشاره به تفاهم نامه های امضا شده صندوق با سایر دستگاه ها در جهت ارائه خدمات رفاهی به بازنشستگان گفت: شرکت توسعه مرآت کیش امور اجرای تفاهم نامه های مذکور از جمله تفاهم نامه با صندوق کارآفرینی امید را بر عهده دارد.
وی افزود: تفاهم نامه با شرکت لیزینگ رایان سایپا نیز در آینده نزدیک اجرایی خواهد شد.
مجدم نماینده کانون های بازنشستگی فولاد نیز با استقبال از پرداخت وام قرض الحسنه به بازنشستگان فولاد تصریح کرد: امیدواریم این اقدام مقدمه ای برای خدمات بیشتر رفاهی برای بازنشستگان باشد. ضمن اینکه افزایش مبلغ وام پرداختی می تواند در جهت بهبود معیشت بازنشستگان باشد.
گفتنی است در این مراسم با قرعه کشی بازنشستگان متقاضی وام در دو گروه ۱۳۰۰ نفره قرار گرفتند و اولویت پرداخت وام برای این دو گروه مشخص شد.
قرار است پس از استعلام از بانک مرکزی در خصوص نداشتن بدهی بانکی و چک برگشتی متقاضیان وام، به بازنشستگان واجد شرایط با ارسال پیامک برای پیگیری امور پرداخت وام اطلاع رسانی شود.

۲ نظر

 • متاسفانه عدم شفافیت در خون همه مسولین جزو ژنهای آنها شده, بگویید میخواهیم اسامی اونهایی را که میخواهیم وام بدهیم را, به بهانه
  بانک مرکزی اسمتان را تایید نکرد و ….., این بهانه های نخ نما جایگزین نماییم.
  شما اسامی 1300 نفر را اعلام میکردید استعلام از بانک مرکزی و سایر مراحل را خود صندوق کارآفرینی امید انجام میداد.
  بقول معروف مورچه چیه که کله پاچه اون چی باشد. 3 میلیون تومان چیه که استعلام از بانک مرکزی بشود, و چک برگشت نخورده نداشته
  باشد, و به بقالی محله بدهی نداشته باشد ورشکسته مالی نباشد و … کلی ازاین مزخرفات کهنه شده.

 • سلام
  برادر ارجمند، متاسفانه عملکرد بد مدیران گذشته شما را بد بین کرده است اما رویه پرداخت این وام بر مبنای تعاریف بانک مرکزی بود و هیچ ارتباطی با صندوق نداشت و صندوق تنها از طریق یکی از شرکت های زیر مجموعه روند اجرایی آن را تسهیل کرد.
  ان شا الله موفق باشید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.