آدرس: تهران- خیابان خالد اسلامبولی(وزرا) نبش خیابان 12 پلاک 54

تقدیر از ایثارگران صندوق بازنشستگی فولاد در هفته دفاع مقدس

تقدیر از ایثارگران صندوق بازنشستگی فولاد در هفته دفاع مقدس

همزمان با هفته دفاع مقدس در نشستی با حضور مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد از ایثارگران صندوق تقدیر به عمل آمد.
به گزارش روابط عمومی صندوق بازنشستگی فولاد، دکتر مسرور در سخنانی در این نشست، دفاع مقدس را تجلی ایثار و خصایل والای انسانی دانست و گفت: اگر از خودگذشتگی و مردانگی جوانان آن دوران نبود اتفاقات ناگواری برای کشور رخ می داد.
وی افزود: در دوران جنگ، جبهه استکبار و به ویژه آمریکا و انگلیس با هدف نابودی انقلاب اسلامی به صورت یکپارچه از صدام حمایت کردند اما ورود مردم به عرصه دفاع مقدس در کنار رهبری بی نظیر حضرت امام(ره) موجب شد تا ایران به دستاوردهای چشمگیری در آن دوران دست یابد.
مسرور عنوان کرد: در حال حاضر، کشور درگیر جنگ اقتصادی است ومدیریت این جنگ نیز پیچیدگی های خاص خود را دارد.
وی با بیان اینکه هدف دشمنان ایجاد نارضایتی در میان اقشار مختلف مردم است گفت: هر فردی در هر مسندی باید وظایف خود را به نحو احسن انجام دهد و ان شاالله با همدلی و انسجامی که میان مسئولان ایجاد شده بتوانیم بر جنگ اقتصادی تحمیل شده از سوی دشمنان غلبه کنیم.
مسرور با تقدیر از تلاش های حوزه مقاومت بسیج صندوق بازنشستگی فولاد تصریح کرد: آقای کی پور و همکارانشان در حوزه مقاومت بسیج صندوق بازنشستگی فولاد اقدامات موثر و قابل تقدیری داشته اند و این حوزه در میان حوزه های بسیج وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی پیشتاز بوده است.
در ابتدای این نشست، امیر کی پور گزارشی در خصوص آمار ایثارگران صندوق و تقدیر از این عزیزان در مناسبت های مختلف از جمله هفته دفاع مقدس، روز جانباز و روز شهید ارائه نمود.
سپس دکتر بازوند رئیس هیات مدیره، دکتر موحدی معاون برنامه ریزی، توسعه و نظارت بر شرکت ها و محمدی زاده سرپرست حقوقی صندوق که همگی ایشان جزء ایثارگران صندوق هستند ضمن بیان خاطراتی از دوران دفاع مقدس بر ضرورت حفظ فرهنگ دفاع مقدس و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و ایثارگران تاکید کردند.
در پایان، لوح تقدیر مدیرعامل به ایثارگران صندوق اهدا شد.