آدرس: تهران- خیابان خالد اسلامبولی(وزرا) نبش خیابان 12 پلاک 54

توصیه های مسرور به مدیران شرکت دخانیات: خطوط تولید راکد را فعال کنید / یکی از برنامه های دخانیات باید کاهش قیمت تمام شده باشد / به صادرات نگاه ویژه ای داشته باشید

توصیه های مسرور به مدیران شرکت دخانیات: خطوط تولید راکد را فعال کنید / یکی از برنامه های دخانیات باید کاهش قیمت تمام شده باشد / به صادرات نگاه ویژه ای داشته باشید

جلسه ارائه گزارش عملکرد ۹ ماهه شرکت دخانیات ایران با حضور مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد در دفتر ایشان برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی صندوق بازنشستگی فولاد، در این جلسه که مدیرعامل، اعضای هیات مدیره و معاونان شرکت دخانیات حضور داشتند ، گزارشی در خصوص ترکیب نیروی انسانی، برنامه و عملکرد تولید و فروش، آخرین وضعیت بدهی ها و مطالبات، شاخص های مالی، ریسک های پیش رو، ترازنامه، دستاوردهای و برنامه های آتی شرکت ارائه شد.
سپس دکتر مسرور در سخنانی با بیان اینکه انتظارات از شرکت دخانیات با توجه به پتانسیل و ظرفیتی که دارد بالاست، تصریح کرد: مهم ترین نکته برای صندوق بازنشستگی فولاد در خصوص شرکت دخانیات این است که این شرکت به عنوان یک بنگاه اقتصادی باید سودآوری مطلوبی داشته باشد. در طول یک سال گذشته در جلسات با مدیران دخانیات بر لزوم تبدیل اموال و دارایی های راکد به دارایی های مولد تاکید کرده ام. مدیران دخانیات باید موانع موجود در مسیر تحقق این موضوع را برطرف نمایند.
مسرور ضرورت فعال سازی خطوط تولید راکد و غیرفعال با استفاده از راهکارهای عملیاتی را خاطرنشان و عنوان کرد: عدم تناسب ماشین آلات با نیاز بازار مشکلی است که ضروری دارد در این خصوص برنامه مقتضی ارائه شود.
وی با اشاره به اینکه قیمت تمام شده در تولیدات شرکت دخانیات بالاست ادامه داد: کاهش قیمت تمام شده باید یکی از اهداف و برنامه های این شرکت باشد.
مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد با تاکید بر بحث صادرات محصولات دخانیات گفت: با توجه به نرخ ارز، صادرات ارزش افزوده مطلوبی برای دخانیات دارد. بنابراین ضروری است مدیرعامل و اعضای هیات مدیره شرکت تیم متخصصی را برای این منظور تشکیل دهند و به صادرات نگاه ویژه ای داشته باشند.