آدرس: تهران- خیابان خالد اسلامبولی(وزرا) نبش خیابان 12 پلاک 54

هاشمی منش: تکریم بازنشستگان از ارکان اصلی و سرلوحه کارها باید باشد + گزارش تصویری

صبح امروز همایش روسای دفاتر امور بازنشستگی با حضور سرپرست صندوق بازنشستگی فولاد برگزار گردید.

به گزارش مرکز روابط عمومی و ارتباطات صندوق بازنشستگی فولاد، سید عباس هاشمی منش در همایش دفاتر امور بازنشستگی اظهار داشت: ارتباط دفاتر امور بازنشستگی به عنوان پیشانی مواجهه با بازنشستگان و ستاد صندوق باید بیشتر از قبل باشد تا از این طریق، ما از مشکلات و مسایل آن ها با دفاتر اطلاع دقیق تری داشته و در جهت بهبود آن قدم برداریم.

سرپرست صندوق بازنشستگی فولاد با اشاره به برخی مشکلات درمانی بازنشستگان تصریح کرد: باید مشکلاتی که میان برخی از بازنشستگان با بیمه ملت در گذشته بوده برطرف گردد. البته بنده نیز در دیداری که با مدیرعامل بیمه ملت داشتم، این مشکلات را مطرح کرده ام.

وی افزود: مقوله درمان، اولویت بسیار مهم ماست. از دفاتر می خواهم که ارتباط نزدیک تری با کانون های بازنشستگی داشته باشند زیرا دفاتر، نمایندگان صندوق در استان ها هستند. باید به گونه ای عمل کنیم که بازنشسته مجبور نباشد برای پیگیری هر کاری که دارد به تهران بیاید و دچار زحمت شود.

سرپرست صندوق بازنشستگی فولاد با تاکید بر ادامه دیدارها با بیماران صعب العلاج اضافه کرد: در سفرهایی که به استان ها خواهم داشت دیدار با بیماران صعب العلاج  را در برنامه سفر خود قرار داده ام. البته به مدیران ستادی نیز تاکید نموده ام این دیدارها نباید نمایشی و کلیشه ای باشد.

هاشمی منش ادامه داد: تکریم بازنشستگان و ارباب رجوع برای ما از واجبات و ارکان اصلی و سرلوحه امورمان می باشد. دفاتر امور باید اهمیت بیشتری به این موضوع بدهند. باید با بازنشستگان در نهایت احترام رفتار کنیم.

گفتنی است، در این نشست که معاون درمان بیمه ملت و مدیرعامل شرکت سلامت، بهداشت و درمان صنعت و معدن شسبد نیز حضور داشتند، معاون فنی و عملیات بیمه ای و معاون مالی و منابع انسانی صندوق و همچنین روسای دفاتر امور بازنشستگی و پزشکان معتمد استانی گزارشی از فعالیت ها و مشکلات موجود ارائه و در جهت رفع آن به تبادل افکار و ارائه طریق پرداختند.

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.