آدرس: تهران- خیابان خالد اسلامبولی(وزرا) نبش خیابان 12 پلاک 54

خدمات برای بیماران صعب العلاج به صورت رایگان ارائه می شود

نشست بررسی مسائل و مشکلات بازنشستگان فولاد استان کرمان با حضور محمد جواد عسکری مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد میرهادی قره سید رومیانی معاون امور مجلس، حقوقی و استان‌ها و نصراله بازوند معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، محمد رضا پورابراهیمی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس، محسن دلبری مدیر کل امور استان‌ها و حسن معتمدی مدیر کل امور مالی و ذیحساب وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، محمد صادق بصیری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری و جمع زیادی از نمایندگان جامعه کارگری استان برگزار شد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و ارتباطات صندوق بازنشستگی فولاد، محمد جواد عسکری در این نشست با اشاره به اینکه همه مطالبات صندوق با مدیریت مالی پرداخت شده است گفت: طی سالجاری ۲۵ درصد یعنی حدود یکهزار میلیارد تومان از درآمد صندوق فولاد از شرکت های زیرمجموعه این صندوق است .

عسکری با بیان اینکه طی سال گذشته صندوق فولاد با برنامه ریزی توانسته ۳۰۰ میلیارد تومان تامین مالی کند افزود: در بودجه اعتباری بالغ بر ۳ هزار میلیارد تومان برای ما مصوب شده که یکهزار میلیارد تومان از بودجه مورد نیاز ما کمتر است.

وی با بیان اینکه طی ۲ سال آینده صندوق فولاد یک صندوق سرآمد در کشور می شود گفت: اگر کار در صندوق به خوبی انجام شود هیچ نیازی به دولت نخواهد بود.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد با اشاره به اینکه همه مطالبات صندوق با مدیریت مالی پرداخت شده است تصریح کرد: در سال ۹۸، ۲۵ درصد (حدود یکهزار میلیارد تومان) از درآمد صندوق فولاد از شرکت های زیرمجموعه خودش است.

عسکری گفت: در سال ۹۹ تلاش می شود که بودجه مورد نیاز صندوق را از شرکت های زیرمجموعه خود تامین کنیم‌.

وی با اشاره به اجرای آیین نامه فولاد که دغدغه همه است گفت: در سال جاری خدمات برای بازنشستگان فولاد که بیماری صعب العلاج دارند به صورت رایگان ارائه می شود.

*مشکلات بازنشستگان فولاد باید شنیده شود

معاون امور مجلس، حقوقی و استان‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی  نیز در این نشست افزود: وزیر تعاون و همه دغدغه مشکلات بازنشستگان را دارند و برای پاسخگویی به دغدغه های آنان اهتمام ویژه ای دارند.

میر هادی قره سید رومیایی با بیان اینکه مشکلات و نگرانی‌های بازنشستگان فولاد باید شنیده شود افزود: باید ۲۴ ساعته در حل آن کوشش شود و همه مطالب ارائه شده در این نشست نیز پیگیری می‌شود.

*کانون مدافع بازنشستگان است

عضو هیات مدیره کانون بازنشستگان فولاد استان کرمان نیز بر بحث به روز رسانی حقوق‌ها بر اساس احکام تاکید کرد و گفت: کانون مدافع بازنشستگان است.

شهسواری با اشاره به اینکه ۲۷۰ نفر از بازنشستگان فولاد در کرمان دارای بیماری صعب العلاج هستند تصریح کرد: خدمات به این بیماران باید به نحو مطلوبی ارائه شود زیرا آنها جانبازان معدن هستند.

 *نشست بررسی مسائل و مشکلات کارگران معادن زغالسنگ کرمان

در جریان سفر معاون وزیر تعاون ،کار و رفاه اجتماعی و مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد به کرمان، بازدیدی نشست بررسی بررسی مسائل و مشکلات کارگران معادن زغالسنگ کرمان در محل این شرکت برگزار شد.

خرید انحصاری زغالسنگ و بررسی مطالبات شرکت معادن زغالسنگ کرمان نیز از موارد مهم مورد تاکید در این جلسه بود

میرهادی قره سید رومیانی معاون وزیر تعاون ،کار و رفاه اجتماعی در این نشست تصریح کرد:  مشکل انحصاری خرید زغالسنگ توسط یک شرکت با قیمت تعادلی در بورس رفع خواهد شد  لذا در صدد مقدمات ورود این صنعت در بورس خواهیم بود .

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.