آدرس: تهران- خیابان خالد اسلامبولی(وزرا) نبش خیابان 12 پلاک 54

دخانیات باید به جایگاه اصلی خود باز گردد/ افزایش سهم بازار و تولید دخانیات باید در جهت افزایش سودآوری باشد/ مدیران دخانیات برای مهندسی ارزش و افزایش بهره وری برنامه ریزی کنند

مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد:    دخانیات باید به جایگاه اصلی خود باز گردد/ افزایش سهم بازار و تولید دخانیات باید در جهت افزایش سودآوری باشد/ مدیران دخانیات برای مهندسی ارزش و افزایش بهره وری برنامه ریزی کنند

جلسه بررسی عملکرد سال ۱۳۹۹ و برنامه های سال ۱۴۰۰ شرکت دخانیات با حضور مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی صندوق بازنشستگی فولاد، در این جلسه که به صورت ویدئوکنفرانسی برگزار شد، مدیرعامل شرکت دخانیات گزارشی درباره وضعیت نیروی انسانی، برنامه و عملکرد تولید و فروش، بهای تمام شده به ازای واحد محصول، طرح های توسعه ای، بدهی های جاری، مطالبات، دستاوردها و سرمایه گذاری و صادرات ارائه نمود.

در ادامه، دکتر مسرور با قدردانی از تلاش های  انجام شده در شرکت دخانیات، از همدلی موجود میان مدیرعامل و اعضای هیات مدیره شرکت ابراز خرسندی کرد و گفت: در هر بنگاه اقتصادی همدلی میان مدیران نقش موثری در موفقیت های آن بنگاه خواهد داشت.

وی با تاکید بر اینکه دخانیات باید به جایگاه اصلی خود باز گردد عنوان کرد: افزایش سهم بازار و افزایش تولید دو موضوع مهم و قابل تقدیر است اما این دو باید در جهت افزایش سودآوری باشد زیرا از محل سودآوری شرکت ، صندوق بازنشستگی فولاد به عنوان سهامدار بتواند حقوق بازنشستگان را پرداخت کند.

مسرور خطاب به مدیران شرکت دخانیات گفت: در خصوص مهندسی ارزش با هدف کاهش هزینه های زائد و افزایش بهره وری نیروی انسانی برنامه ریزی کنید.

وی نرخ کنونی ارز را فرصت مطلوبی برای صادرات دانست و گفت: شرکت دخانیات اقدامات قابل تقدیری را برای صادرات انجام داده که لازم است این تلاش ها دو چندان شود. اکنون روسیه می تواند بازار بزرگی برای صادرات محصولات شرکت دخانیات باشد.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد تلاش جدی مدیران شرکت برای تبدیل املاک و دارایی های غیرمولد به مولد را با رعایت ضوابط و مقررات خواستار شد و گفت: با اجرای این موضوع، نقدینگی شرکت برای اجرای برنامه ها بیشتر خواهد شد.

مسرور ضرورت ورود شرکت دخانیات به بازار سرمایه را خاطرنشان و تصریح کرد: انتظار دارم اقدامات در این خصوص تسریع گردد.