آدرس: تهران- خیابان خالد اسلامبولی(وزرا) نبش خیابان 12 پلاک 54

شرکت سنگ آهن مرکزی برای راه اندازی بدون تاخیر پروژه گندله سازی بی وقفه تلاش کند

شرکت سنگ آهن مرکزی برای راه اندازی بدون تاخیر پروژه گندله سازی بی وقفه تلاش کند

جلسه بررسی عملکرد مالی و بودجه پیشنهادی سال ۱۳۹۹شرکت سنگ آهن مرکزی با حضور دکتر مسرور به صورت ارتباط ویدئو کنفرانسی برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی صندوق بازنشستگی فولاد، در این جلسه که به دلیل رعایت پروتکل های بهداشتی ابلاغی به منظور پیشگیری از بیماری کرونا به صورت ارتباط تصویری برگزار شد، آقای فلاح سرپرست شرکت سنگ آهن مرکزی گزارشی از روند فعالیت این شرکت در سال گذشته در حوزه های مختلف، برنامه های سال جاری و همچنین آخرین وضعیت پروژه گندله سازی سه چاهون ارائه نمود.

در ادامه، دکتر مسرور مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد در سخنانی اظهار داشت: شرکت سنگ آهن مرکزی یکی از مهم ترین شرکت های زیر مجموعه صندوق است و انتظار دارم این شرکت بتواند به اهداف تعیین شده دست یابد.

وی افزود: در سال جاری که به نام جهش تولید نامگذاری شده، شرکت سنگ آهن مرکزی با پتانسیل و ظرفیت های فراوانی که دارد می تواند رکوردهای تازه ای برای تولید محصولات خود ثبت نماید.

مسرور پروژه گندله سازی سه چاهون را بسیار حائز اهمیت دانست و ادامه داد: انتظار دارم مدیران شرکت سنگ آهن تمام تلاش خود را نسبت به راه اندازی و افتتاح پروژه گندله سازی در زمان تعیین شده معطوف نموده و ضروری است همه موانع و چالش هایی که ممکن است موجب تاخیر در راه اندازی آن شود برطرف گردد. باید به گونه ای کار کنیم که هیچ عاملی از جمله بیماری کرونا مانع تحقق اهدافمان نباشد.

شایان ذکر است در این جلسه، معاونین و مدیران صندوق نیز حضور داشتند.

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.