آدرس: تهران- خیابان خالد اسلامبولی(وزرا) نبش خیابان 12 پلاک 54

بازدید مدیر عامل صندوق بازنشستگی فولاد از شرکت فولاد آلیاژی ایران

مدیر عامل صندوق بازنشستگی فولاد از شرکت فولاد آلیاژی ایران بازدید کرد و طی جلسه ای با مدیران ، روند برنامه ها و اقدامات این شرکت را مورد بررسی قرار داد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و ارتباطات صندوق بازنشستگی فولاد، محمد جواد عسکری، شرکت فولاد آلیاژی ایران را یکی از شرکت های منحصر به فرد در کشور و دارای جایگاه ویژه به لحاظ تولید محصولات خاص و با تکنولوژی بالا دانست و گفت: انتخاب یک فرد بومی، آشنا و باتجربه بالا از بطن شرکت، به عنوان مدیریت ارشد سازمان را می توان به عنوان مقدمه ای برای رشد و انگیزه بسیار برای استان و کارکنان این مجموعه دانست و تحقق رکوردهای تحسین برانگیز در مرداد ماه را نوید این اتفاق میمون خواند.

عسکری کارکنان شرکت را به عنوان سرمایه های اصلی سازمان خواند و افزود: نیروی کار یک سرمایه است و باید مدیران ارشد سازمان شرایط را به گونه ای برنامه ریزی نمایند که نه تنها در حقوق و پرداختی آنان معوقه ای صورت نگیرد بلکه با ایجاد انگیزه، آنان را در موفقیت های به دست آمده سهیم کرده و پاداش مناسب جهت ادامه روند پرداخت گردد.

مدیر عامل صندوق بازنشستگی فولاد گفت: صمیمیت و دوستی بین مدیران، روسا، سرپرستان و کارشناسان و کارگران در این بنگاه بزرگ اقتصادی کاملا قابل لمس می باشد و همین موضوع می تواند به عنوان کلیدی برای موفقیت های بعدی سازمان هم در تولید و هم در طرح های توسعه و علی الخصوص پروژه یزد یک تلقی گردد.

وی انتخاب مهندس چایچی را به عنوان افتخاری برای استان و شرکت عنوان نمود و گفت: من یقین دارم با توجه به تجربه و شناخت کافی ایشان از این مجموعه شاهد موفقیت های ارزنده تری در شرکت خواهیم بود.

عسکری در ارتباط با پروژه یزد یک گفت: این پروژه دارای موقعیت مکانی مناسب و بهره مند از تجهیزات خاص می باشد که برنامه ریزی، ارائه جدول زمان بندی مناسب و پیگیری مستمر برای حصول نتیجه،  عاملی برای تسریع در اجرای این پروژه می باشد چرا که طولانی شدن هر پروژه توسعه ای نه تنها به نفع پروژه نیست بلکه ممکن است سازمان را نیز تحت الشعاع قرار دهد، بنابراین تمام هم و غم فولاد آلیاژی باید رفع مشکلات و معضلات این پروژه بزرگ باشد.

وی در پایان گفت: خوشبختانه با وجود گذشت بیش از یک ماه از مدیریت جدید شاهد تحقق رکوردهای ارزشمندی در کلیه سطوح سازمان و ایجاد انگیزه مضاعف در کارکنان بوده ایم که امید است با حفظ همین روحیه و انگیزه، امکانات تشویق و ترغیب سهامداران محترم در تامین مالی پروژه یزد یک به نحو احسن فراهم شود.

گفتنی است، در ابتدای جلسه ، چایچی؛ مدیرعامل شرکت فولاد آلیاژی ایران با ارایه گزارشی از تحقق رکوردهای مختلف در مرداد ماه خبر داد.وی افزود: روند مثبت کاری مجموعه و افزایش تولید محصولات، همه نشان دهنده عملکرد روشن شرکت فولادآلیاژی ایران و ایجاد شور و انگیزه  مضاعف در کارکنان است.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.