آدرس: تهران- خیابان خالد اسلامبولی(وزرا) نبش خیابان 12 پلاک 54

جلسه بررسی عملکرد شرکت شسبد برگزار شد

جلسه بررسی عملکرد شرکت شسبد برگزار شد

جلسه بررسی عملکرد سال ۱۳۹۸ و بودجه پیشنهادی و برنامه های سال ۱۳۹۹ شرکت سلامت، بهداشت و درمان صنعت و معدن نوین( شسبد) با حضور دکتر مسرور مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی صندوق بازنشستگی فولاد، در این جلسه، مدیرعامل و رئیس هیات مدیره شرکت شسبد گزارشی از اقدامات صورت گرفته از جمله ایجاد ساختار مالی، راه اندازی سامانه یکپارچه نظارت و اجرای درمان( سیناد)، نوسازی درمانگاه کرمان و همچنین آخرین وضعیت صورت های مالی این شرکت ارائه نمودند.
در ادامه، دکتر مسرور تصریح کرد: انتظار دارم شرکت شسبد در سال جاری با برنامه ریزی دقیق به سمت درآمدزایی پایدار حرکت کرده و به سوددهی برسد.
وی عنوان کرد: انتظار داریم که شسبد به استقلال مالی رسیده و بتواند هزینه هایش را از محل درآمدهایش تامین نماید که البته در کنار این موضوع، افزایش میزان رضایتمندی بازنشستگان از خدمات ارائه شده باید مد نظر قرار گیرد.
وی افزود: پس از قبول مسئولیت باید بدون نگاه به گذشته و با نگاه به آینده در جهت دستیابی به اهداف مورد نظر حرکت کنیم تا بتوانیم روی اهداف متمرکز شده و به آن دست یابیم.
مسرور با تاکید بر لزوم تغییر بودجه پیشنهادی شسبد عنوان کرد: از مدیران شسبد انتظار دارم با تعامل با معاونت برنامه ریزی صندوق برنامه مکتوبی در خصوص کاهش هزینه ها و افزایش درآمدها ارائه نمایند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.