آدرس: تهران- خیابان خالد اسلامبولی(وزرا) نبش خیابان 12 پلاک 54

برگزاری جلسه بررسی عملکرد ۶ ماهه شرکت شسبد

برگزاری جلسه بررسی عملکرد ۶ ماهه شرکت شسبد

جلسه بررسی عملکرد ۶ ماهه شرکت سلامت، بهداشت و درمان صنعت و معدن نوین(شسبد) با حضور مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی صندوق بازنشستگی فولاد، در این جلسه، مدیرعامل و اعضای هیات مدیره شرکت شسبد گزارشی در خصوص ترکیب نیروی انسانی، وضعیت درمانگاه ها، درآمدها، هزینه ها، بدهی ها ، مطالبات، دستاوردها و چالش ها و سود و زیان شرکت ارائه نمودند.

در ادامه، دکتر مسرور در سخنانی، ضرورت انضباط مالی بیشتر و ارائه مستمر گزارش های عملکردی شرکت شسبد به صندوق را خاطرنشان و تصریح کرد: اصلاح ساختار سازمانی شرکت شسبد موضوعی است که هیات مدیره باید اقدام مقتضی را در این خصوص انجام دهد. همچنین انتظار دارم هیات مدیره درباره استفاده بهینه از ظرفیت های شرکت پیشنهادهای عملی خود را به صندوق ارائه نماید.

مسرور گفت: باید در خصوص جلوگیری از سوءاستفاده ها از دفترچه های درمانی تدابیر لازم اجرا شود.

وی افزود: هر چند شسبد یک شرکت ماموریتی است اما این قابلیت را دارد تا با سوددهی مناسب به یک برند تبدیل شود. البته برای رسیدن به این هدف باید مجموعه مدیریتی شرکت تلاش مضاعفی انجام دهند.

گفتنی است سرپرست معاونت مالی و منابع انسانی و معاون برنامه ریزی، توسعه و نظارت بر شرکت های صندوق نیز در این جلسه حضور داشتند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.