آدرس: تهران- خیابان خالد اسلامبولی(وزرا) نبش خیابان 12 پلاک 54

اقدامات و برنامه های شرکت زغالسنگ کرمان در هفته کارگر

اقدامات و برنامه های  شرکت زغالسنگ کرمان در هفته کارگر

شرکت معادن زغالسنگ کرمان در هفته کارگر اقدامات و برنامه های متنوعی را جهت تقدیر از تلاش های کارگران شرکت اجرا نمود.

بر اساس اعلام روابط عمومی شرکت زغالسنگ کرمان، در هفته کارگر با تاکید مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد و پیگیری مدیرعامل شرکت زغالسنگ تعداد ۳۵۰۰ بسته معیشتی شامل برنج و خرما و …به تمامی کارگران اهدا گردید.

همچنین در هفته کارگر، دکتر نیک طبع مدیرعامل شرکت از معادن تحت پوشش شامل آبنیل، همکار، هشونی، اسدآباد ، باب نیزو ، پابدانا و همچنین کارخانه زغالشویی زرند به صورت جداگانه بازدید نمود و با تبریک روز کارگر به کارگران معادن از نزدیک با این عزیزان گفتگو نموده در جریان مشکلات آنان قرار گرفت و دستور رسیدگی صادر کرد.

وی در این بازدیدها با شاره به اینکه هدف ما ، حمایت قطعی از کارگران عزیز است که بزرگترین سرمایه هر مجموعه هستند گفت: به حول و قوه الهی و زحمت کارگران عزیز موفق شدیم سال ۱۳۹۹ را با موفقیت به پایان رسانده  و در سال جدید( سال تولید ، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها ) تلاش می‌کنیم که تمامی موانع پیشرو را مرتفع سازیم تا افزایش تولیدی چشمگیر را شاهد باشیم.

وی افزود : برگزاری جلسه کمیسیون پزشکی شرکت که سالانه بوده را به سه ماه یکبار رسانده ایم تا کارگران عزیزمان در مسئله طب کار و مسائل پزشکی زودتر به نتیجه برسند .

گفتنی است شوراهای اسلامی کارگری معادن شرکت زغالسنگ نیز در پیام های جداگانه ای از تلاش های مدیرعامل و مدیران شرکت به ویژه در خصوص رسیدگی به مسایل کارگران قدردانی نمودند.